Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Kvůli možnosti OSOBNÍHO ODBĚRU volejte 602 958 123. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Přívěšek kroužek ze šungitu s černým avanturínem

12 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Leštěný kroužek ze šungitu Ø 25-30 mm x 2-3 mm s černým avanturínem 

Dostupnost Vyprodáno
239 Kč
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Přívěšky ze šungitu
Položka byla vyprodána...
 

Avanturin (také Aventurin) je dalším ze série magických kamenů, pomáhá navrátit vnitřní klid a energii, dává nové naděje a ukazuje východiska z mnohdy bezvýchodné situace, pročišťuje mysl a navozuje rovnováhu a stabilitu.

Energetické šungitové přívěšky slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení organizmu, ochraně proti působení nižších energií vitálního původu. Trvalé nošení šungitových přívěsků a náhrdelníků se doporučuje jako doplněk léčby při poruchách štítné žlázy, syndromu chronické únavy, aj.
Před prvním nošením doporučujeme přívěšek důkladně umyt teplou vodou a vysušit jednorázovým ubrouskem.
 
Avanturín přiřazen planetě Merkur a elementu vzduchu. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem.
Navozují klid a pocit vnitřního ticha. Spojují člověka s domovem a vlastními kořeny.
Na tělesné úrovni pomáhá zmírnit bolesti.
 
Šungit a avanturín v kombinaci pracují synergicky a posilují se navzájem.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.