Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Přívěšek ze šungitu tetraedr

23 hodnocení
 
 

Energetický šungitový přívěšek ve tvaru čtyřstěnu (tetraedru) s ouškem

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
125 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Přívěšky ze šungitu
 

Přívěšek šungitový čtyřstěn (tetraedr) je asi nekrásnější přívěšek z celé nabídky. Je celý leštěný, má neotřelý napaditý tvar a velkou energii.
 
Energetický šungitový přívěšek ve tvaru více či méně pravidelného čtyřstěnu s hranami délky cca 3 cm.  Špičky a hrany jsou zaoblené. Každý kus je originál. Většina přívěšků má tvar nepravidelného, mírně zkoseného čtyřstěnu jako molekula vody.
Některé představují platónské těleso - pravidelný čtyřstěn, zvaný také tetraedr.
 
 
Šungitové přívěšky slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení organizmu, ochraně proti působení nižších energií vitálního původu. Trvalé nošení šungitových přívěsků a náhrdelníků se doporučuje jako doplněk léčby při poruchách štítné žlázy, syndromu chronické únavy, aj.
 
Před prvním nošením doporučujeme šungitový přívěšek důkladně umyt teplou vodou a vysušit jednorázovým ubrouskem.
 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.