Mýdlová kytice růže

11 hodnocení
 

Krásná romantická kytice v růžovo oranžových barvách – voňavá dekorace z mýdla.

Mýdlové květy a kytice - originální barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo do ložnice. Ruční výroba.

Dostupnost na objednávku - 1-2 dny
500 Kč    
Značka Lott
Webová stránka značky lott.cz
Kategorie Tipy na dárky
 

Romantická kytice laděná do jemných růžovo oranžových barvách z mýdla – voňavá dekorace, která potěší každou ženu

Přinášíme vám novou inspiraci pro váš domov. Mýdlové květiny vypadají jako živé. Mýdla jsou vyráběná ručně, umělecky uspořádány a krásně prezentovány. Mýdlové kytice jsou originálním krásným dárkem pro každou příležitost. Romantická kytice krásně doplní váš interiér, je vhodná jako barevná a voňavá dekorace do koupelny nebo ložnice, může se hodit na provonění prádla apod. Každá kytice je neopakovatelný originál.

Základem mýdel je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (viz obr.5.).

Kytice má vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni. Každý pohled na ni vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zvedne náladu! Je vhodná jako barevná a voňavá dekorace nejen do koupelny, ale do ložnice nebo obýváku. Kytice vytvoří u vás doma dokonalou atmosféru. Je to originální krásný dárek pro každou příležitost.

Celková výška - cca 20 cm, průměr 20 cm. Počet mýdlových květů - 9 ks. Celková váha - 450 g. V bílém plastovém květináči. Doplněno umělou dekorační zelení.

Nejde o kosmetický přípravek! Není vhodná hračka pro děti do 3 let. Zde najdete mnohem širší nabídku mýdlových kytic - www.mydlovykvet.cz

.