Chlorella BIO Natural, 100g

2 hodnocení
 
 

Bio Chlorella Natural v prášku,100g, 100% organická Chlorella v BIO kvalitě. Pochází z kontrolovaného ekologického zdroje, bez obsahu těžkých kovů, chemikálií, GMO.
Chlorella je výjimečnou potravinou (Superfood, Super potravina) a bohatým zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Vhodná pro lidi a zvířata.

Dostupnost Vyprodáno
168 Kč
Značka BioMedical
Kategorie VITAMÍNY MINERÁLY
Položka byla vyprodána...
 

Chlorella (Chlorella Vulgaris) v prášku.

CHLORELLA je jednobuněčná řasa, která roste ve volné přírodě a také se pěstuje na farmách ve sladkých vodách tropického až subtropického pásma s teplotou okolo 25-40°C. SPIRULINA je již několik staletí oblíbenou ingrediencí pokrmů a léčiv u jihoamerických a asijských národů.

CHLORELLA
obsahuje celou řadou unikátních výživných látek, Tmavě zelená barva je způsobena výjimečně vysokým obsahem chlorofylu. Ze všech rostlinných zdrojů obsahuje Chlorella chlorofylu nejvíce. Je ideální pro vegany, vegetariány, sportovce nebo osoby v rekonvalescenci. CHLORELLA obsahuje vitamíny C, A, D, E, B1, B2, B3, B6 a B9,  8 z celkových desíti esenciálních aminokyselin plus další neesenciálnía také  je jedním z mála rostlinných zdrojů s obsahem vitamínu B12, který přispívá ke správnému fungování nervového, imunitního systému, psychiky, přispívá ke správné tvorbě červených krvinek, ke zmírnění vyčerpání a únavy.   Kromě toho najdeme tam stopové prvky a minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy. Buněčné stěny chlorelly jsou tvořeny lehce stravitelným polysacharidem, což umožňuje, že jsou všechny cenné živiny organismem lehce vstřebávány.

CHLORELLA

  • Podporuje přirozený obranný systém.
  • Obsahuje cca 60% komplexních rostlinných bílkovin.
  • Zdroj všech esenciálních aminokyselin.
  • Je lehce stravitelná.
  • Vhodná pro sportovce a těžce pracující, pro vegany i vegetariány

 

Z  hlediska výživy je chlorella pro svou nutriční charakteristiku jedním z nejbohatších mikroorganizmů na zemi.

Složení: Bio prášek ze sladkovodní řasy chlorella (Chlorella Vulgaris). 

Alergeny: Obsahuje přirozeně se vyskytující siřičitany

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkování: 2-krát denně 3,5g (1 čajová lžička) rozmíchat ve vodě a vypít nejlépe 30 minut před jídlem. 

Může být smíchán s jogurt, kaše, ovocné nebo zeleninové smoothies. Nikdy nekombinujte chlorellu s horkými nápoji! 

Doporučená denní dávka: 7000mg 

Kočkám a malým psům při občasném podávání jako doplněk výživy denně 1/3 kavové lžičky.

CHLORELLA BIO  v prášku se dá konzumovat mnoha způsoby. Můžete ji zamíchat do ovocných nápojů, smoothie či různých jídel. CHLORELLA BIO  v prášku je vhodná jako přísada do domácí kosmetiky, např. vlasových nebo pleťových masek.

Účinné látky v DDD (7000mg): chlorella 7000mg (referenční hodnota příjmu není definována). 

Země původu: Čína. 

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.