Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Collagen Gold - Hydrolyzovaný kolagen

21 hodnocení
 
 

Collagen Gold - Hydrolyzovaný hovězí (bovinní) kolagen v prášku, 400 g

Dostupnost Skladem (4 ks)
239 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie VITAMÍNY MINERÁLY
 

Collagen Gold - hydrolyzovaný hovězí (bovinní) kolagen
Collagen Gold je hydrolyzovaný hovězí  kolagen (kolagenový hydrolyzát, kolagenový peptid)
od renomovaného německého výrobce ve formě prášku, balení 400g. 
 
Vysoce kvalitní produkt.
Vynikající vstřebatelnost a okamžitá rozpustnost.

Nezbytný pro: Svaly + klouby + pokožku + vlasy + nehty + kosti + zuby. 
 
Zdroj aminokyselin L-prolinu, L-glycinu a L-lysinu.Chuťově příjemný, téměř bez charakteristické chutě kolagenu.
Kolagen je nutný pro sportovce, fyzicky aktivní lidi, seniory, ženy. Doporučuje se jako prevence artrózy, udržování fyzické kondice, pohyblivosti kloubů a svalů. Užívání kolagenu je vhodné i během nízko kalorických redukčních diet.
 
Kolagen je strukturální protein, který se přirozeně vyrábí v těle všech živočichů včetně člověka a tvoří téměř třetinu všech proteinů. Je to právě kolagen, který dodává pevnost a podporu tělesným tkáním – kůži, kostem, šlachám, svalům, chrupavkám i cévám. Bohužel, věkem jeho produkce klesá, po 40 již dochází k úbytku až 1 % ročně. Do 70 let našeho věku tak obvykle ztratíme až 30 % kolagenu.
O nedostatku kolagenu v těle mohou svědčit: bolesti kloubů a šlach, vrásky, suchost  a stárnuti pokožky, lámavost a vypadávání vlasů, lámavé nehty, celkově horší vzhled, apod.
 
Dávkování: Dva krát denně promíchejte 1 čajovou lžičku (5g) ve vodě. Doporučuje se používat na prázdný žaludek.
Kolagen může být také smíchán s omáčkou, jogurtem, tvarohem apod.    
 
Doporučená denní dávka: 10 g  
 
Složení: Hydrolyzovaný kolagen ze skotu 100%.  
 
Upozornění: Hydrolyzovaný kolagen není vhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Výživový přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doporučený denní příspěvek by neměl být překročen.  
 
Skladování: Hydrolyzovaný kolagen Gold skladujte na suchém místě mimo přímého slunečního světla při teplotách 6-25 ° C. Nevystavujte mrazu a vlhkost.  

Pro zvýšení účinnosti doporučujeme  vitamín C (každý den 80 mg), MSM - zdroj síry, kořen macy.
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.