Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Electrolytes - elektrolyty, 100g

11 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 

Prášková směs elektrolytů, kombinace minerálů a soli pro hydratace těla při sportu a v období horka. 100 g

Dostupnost Vyprodáno
119 Kč
Značka Natural Nutrition
Kategorie VITAMÍNY MINERÁLY
Položka byla vyprodána...
 

Kombinace nejdůležitějších elektrolytů v práškové formě. Elektrolyty jsou nezbytné pro udržování hydratace těla tak, aby naše svaly a nervy mohly fungovat správně.

Co všechno může způsobit nerovnováhu elektrolytů?
Intenzivní tréninky, pocení, trávicí potíže, užívání diuretik, projímadel a nadměrný příjem tekutin. Zapamatujte si, že vždy je důležité doplnit nejen vodu, ale i ztracené minerály a soli! Ztráta elektrolytů véde k únavě, vyčerpání, srdeční arytmii, závratím a podobně.


Balení Electrolytes - elektrolyty obsahuje:

  • Chlorid sodný (,,sůl") - skládá se z chloru (60%, hlavní záporně nabitý iont) a sodíku (40%, hlavní kladně nabitý iont), kterého při dehydrataci ztrácíme nejvíce.
  • Draslík (+) - přispívá ke správné funkci nervového systému, svalů a k udržení normální hladiny krevního tlaku.
  • Vápník (+) - přispívá k normální srážlivosti krve, fungování svalů, trávicích enzymů, k normálnímu metabolismu (důležité pro tvorbu energie) a neurotransmisi.
  • Hořčík (+) - přispívá především k rovnováze elektrolytů a ke snížení vyčerpání a únavy.

 

Složení: chlorid sodný, síran draselný, bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý.

 

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkování: 1-krát denně 0,8g (1/2 čajové lžičky) rozmíchejte ve vodě a vypijte. Vyměňte cukrem přeplněné sportovní nápoje, za tuto práškovou směs elektrolytů bez ochucovadel!

Doporučená denní dávka: 800mg

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.