Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Službu OSOBNÍ ODBĚR poskytuji jen výjimečně po předchozí telefonické dohodě (602 958 123) na adrese: Petržílkova 2488/50 a to až do odvolání nouzového stavu. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Maca 500, extrakt, 100 tbl.

18 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

MACA 500 - Přírodní adaptogen. Regulátor hormonů i enzymů. Vysoce kvalitní produkt

Dostupnost Vyprodáno
178 Kč
Značka WARRIOR
Kategorie VITAMÍNY MINERÁLY
Položka byla vyprodána...
 

Maca 500 - 100 tablet.  1 tableta = 50 mg kořenového extraktu (ekvivalent 500 mg maca).

Přírodní adaptogen. Regulátor hormonů i enzymů
Zlepšuje libido, potenci a plodnost (pro muže a ženy)
Zdroj vitaminů, minerálů, aminokyselin aj. látek důležitých pro tělo
Zdroj fyzické i duševní energie.

Maca (také Řeřicha peruánská) oficiálně Lepidium meyenii walp je rostlina, která pochází z jižní Ameriky a roste ve vysokých nadmořských výškách And zejména na území Peru a Bolívie. Existuje kolem tuctu různých druhů macy, nejznámější jsou červená a černá maca. V bylinné medicíně se používají listy macy, zatímco nejpoužívanější je a nejvíce prospěšných vlastností má kořen rostliny.
Maca v sobě skrývá “životní energii” a je známá svými širokospektrými účinky na zdraví člověka
 
Maca obsahuje:
Vitamíny:  Především vitamin C (pokryje denní dávku pro běžného člověka ),  vitamin E, riboflavin (vitamín B2, vitamín G, ovoflavin, laktoflavin),  ale také niacin (vitamín B₃, též vitamín PP, kyselina nikotinová), vitamín  B6 a i menší množství vitamínu B12.
 
Minerály:  Z minerálů maca obsahuje velmi důležité minerály -  jód, hořčík, sodík, zinek, vápník, železo, draslík, měď.
 
Aminokyseliny a mastné kyseliny: kyselina laurová, kyselina linoleová nebo kyselina palmitinová.
 
Ostatní látky: aromatické oleje a izotiocyanáty (hlavně fenylacetonitril), nasycené a nenasycené tuky, vlákninu, uhlohydráty, bílkoviny. Kromě toho obsahuje rostlina i steroly, saponiny, alkaloidy a taniny, (čímž se vysvětluje povzbuzující účinky macy).
Hlavní účinky macy:
Zvýšení energie a vitality: 
Maca má energetizující účinek - zvyšuje energii, výdrž a vytrvalost (vč. sportovců). Je to skvělý prostředek proti chronické únavě.

Hormonální regulace:
Maca účinně pomáhá proti premenstruačnímu syndromu, při nepravidelné menstruaci, při hormonální nerovnováze u žen, a během klimakteria. Také podporuje zdraví kostí během menopauzy.
Maca dokáže regulovat hladinu hormonů i enzymů. Ovlivňuje jejich produkci směrem k dosažení normálních hodnot. To znamená, že pokud máte nedostatek hormonů, jejich produkce se zvýší. Pokud jich je přebytek, tak se sníží.

Potence a plodnost:
Maca podporuje libido, je to od pradávna známý a široce používaný prostředek na zvýšení sexuální aktivity a zvýšení sexuální touhy jak mužů, tak i žen.
Ve studiích na zvířatech se ukázalo, že maca pozitivně ovlivňuje produkci spermií, a také přispívá k normalizaci prostaty. Ve studii na lidech se ukázalo, že maca zvyšuje objem semene při ejakulaci. Používá se při léčbě mužské impotence a erektilní dysfunkce
Maca se používá také k léčbě neplodnosti žen.
 
Nervový systém:  
Maca má příznivý vliv na nervovou soustavu. Pomáhá pozvednout emocionální náladu a navodit pozitivní stav mysli. Díky tomu působí velmi dobře na zmírnění stresu, deprese a úzkosti. Pomáhá na paměť a na zlepšení přenosu nervových impulzů v rámci centrální nervové soustavy. To se odráží například v lepší schopnosti soustředění a učení.
 
Imunita:
Maca obsahuje látky působící preventivně vůči běžným onemocněním přenášeným mikroorganismy. Rovněž obsahuje bioaktivní sacharidy podporující imunitní systém jako celek.

Krása:
Maca napomáhá lepšímu a rychlejšímu hojení ran a zároveň čistí pleť od akné a skvrn. Pro zdraví a krásu pokožky může být maca používána nejen vnitřně ale i na výrobu masek na pleť, které lehce zvládnete samy doma a které vaši pleť vyčistí a rozzáří. 
 
Složení:  mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii Walp), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavé činidlo)

Dávkování a použití: Dospělí 1 tableta denně s dostatečným množstvím vody. 


Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, těhotné ženy a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výživový přípravek by neměl být používán jako náhrada za různorodou stravu. Doporučený denní příjem se nesmí překročit. Skladování: Skladujte na suchém místě mimo přímého slunečního světla při teplotě 4-25 ° C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Země původu: Peru. Kvalitu výrobku potvrzuje slovenský Bio certifikát SK-BIO-003.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.