Maca 500, extrakt, 100 tbl.

21 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

MACA 500 - Přírodní adaptogen. Regulátor hormonů i enzymů. Vysoce kvalitní produkt

Dostupnost Vyprodáno
178 Kč
Značka WARRIOR
Kategorie VITAMÍNY MINERÁLY
Položka byla vyprodána...
 

Maca 500 - 100 tablet.  1 tableta = 50 mg kořenového extraktu (ekvivalent 500 mg maca).

Přírodní adaptogen. Regulátor hormonů i enzymů
Zdroj vitaminů, minerálů, aminokyselin aj. látek důležitých pro tělo, zdroj fyzické i duševní energie.

Maca (také Řeřicha peruánská) oficiálně Lepidium meyenii walp je rostlina, která pochází z jižní Ameriky a roste ve vysokých nadmořských výškách And zejména na území Peru a Bolívie. Existuje kolem tuctu různých druhů macy, nejznámější jsou červená a černá maca. V bylinné medicíně se používají listy macy, zatímco nejpoužívanější je a nejvíce prospěšných vlastností má kořen rostliny.
Maca v sobě skrývá “životní energii” a je známá svými širokospektrými účinky
 
Maca obsahuje:
Vitamíny:  Především vitamin C (pokryje denní dávku pro běžného člověka ),  vitamin E, riboflavin (vitamín B2, vitamín G, ovoflavin, laktoflavin),  ale také niacin (vitamín B₃, též vitamín PP, kyselina nikotinová), vitamín  B6 a i menší množství vitamínu B12.
 
Minerály:  Z minerálů maca obsahuje velmi důležité minerály -  jód, hořčík, sodík, zinek, vápník, železo, draslík, měď.
 
Aminokyseliny a mastné kyseliny: kyselina laurová, kyselina linoleová nebo kyselina palmitinová.
 
Ostatní látky: aromatické oleje a izotiocyanáty (hlavně fenylacetonitril), nasycené a nenasycené tuky, vlákninu, uhlohydráty, bílkoviny. Kromě toho obsahuje rostlina i steroly, saponiny, alkaloidy a taniny, (čímž se vysvětluje povzbuzující účinky macy).

Složení:  mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii Walp), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavé činidlo)

Dávkování a použití: Dospělí 1 tableta denně s dostatečným množstvím vody. 


Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, těhotné ženy a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výživový přípravek by neměl být používán jako náhrada za různorodou stravu. Doporučený denní příjem se nesmí překročit. Skladování: Skladujte na suchém místě mimo přímého slunečního světla při teplotě 4-25 ° C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Země původu: Peru. Kvalitu výrobku potvrzuje slovenský Bio certifikát SK-BIO-003.