Aplikátor E2 nafukovací polštář na folii

18 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Kuzněcova podložka - 19 x 35 cm - aplikátor nafukovací polštářek na krk, hlavu a kříž, na folii, 

Dostupnost Skladem (2 ks)
600 Kč    
Značka Iplikátor
Webová stránka značky iplikator.sk
Kategorie Aplikátor Iplikátor Kuzněcova
 

Kuzněcova podložka - Aplikátor E2. Velikost polštářku 19 x 35 cm, 60 ostnatých koleček. Nafukovací folie.
 
Tento aplikátor byl vyvinut speciálně pro použití na oblasti krční páteře a hlavu  a oblast kříže. Nafukovací polštářek zaručuje přizpůsobení tvaru těla a stejnoměrný tlak na všechny body.  

Aplikátor Kuzněcova se používá
pro zvýšení práceschopnosti a odolnosti proti únavě ; pro zlepšení krevního oběhu;pro normalizace spánku a odstranění nervozity, úzkostí a stresu; pro zvýšení sexuální aktivity a potencí; proti bolesti hlavy, migrénu; proti kašli a nachlazení;pro redukce přebytečného tuku, celulitidy, zlepšení elastičnosti a tonu pokožky, hubnutí - na celou plochu zad a na problémová místa;proti bolestem svalů a páteře - celoplošně + přímo na problémová místa.
Všeobecné doporučení pro použití aplikátoru Kuzněcova:
Pro povzbuzeni, tonizaci, energetizaci, při těžkém ranním vstávání: krátkodobé celoplošné použití 1 - 5 minut ;Pro uvolnění, zklidnění, při únavě, nervozitě a nespavostí - před spaním: použití delší než 10 minut (lze na něm i usnout); Pro odstraňování bolestí a léčbu: používejte kombinací ležení na aplikátoru (celoplošné působení) a několikanásobné přitlačování aplikátoru na místo projekcí bolestí po dobu 30-45 vteřin, s pauzou cca 15 vteřin. Opakujte dokud bolest nezmizí.
Aplikace několikanásobně zvyšuje účinnost mastí, balzámů apod. na bolesti zad, svalů a kloubů.
 
Ostrá píchavá bolest od jehliček aplikátoru se pociťuje jen zlomek minuty. Vydržte chvilku !  Bolest a ztuhlost svalů ustoupí, a následuje příjemný pocit uvolnění a tepla.
 
Aplikátor je schválen certifikátem ES, je vyráběn v souladu se směrnicí ES. Plastové dotykové body jsou z netoxického materiálu.