DOMÁCÍ MASÁŽE PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

Možností, jak se alespoň na chvilku odpoutat od běžných starostí a ulevit tělu, je masáž.     

Je všeobecně známo, že masáže mají velmi blahodárný vliv na tělesný i duševní stav člověka. Proto se masáže použivájí k odstranění následků našeho špatného životního stylu, stresů, nezdravé stravy, nervového napětí, hypodynamie. Kromě toho masáže patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury.

Masáž působí v souladu se zásadami starodávných lékařů  - "léčit se rychle, správně a příjemně".

Nabízíme možnost, jak si zajistit účinnou léčivou masáž kdykoliv ji budete potřebovat, a to
- kvalitní a příjemnou;
- v pohodli domova;
- bez finančních a časových investic.

Nabízíme skvělé ale málo známé masážní pomůcky, za jejichž pomoci si můžete dopřát velmi účinné léčivé masáže doslova od hlavy k patě. A to v pohodli svého domova, kdykoliv budete chtít a zdarma.

  •      Aplikátor (iplikator) Kuzněcova - akupresurní podložka (několik druhů) pro bodovou masáž celého těla nebo vybraných partií;
  •      Hydromasážní sprcha (sprchová hlavice) pro vodní masáže těla, hlavy, obličeje, problémových míst. Její působení je podobné působení aplikátoru Kuzněcova, ale "na mokro";
  •      Masážní válce (masážní válečky, rollery) a masážní a posilovací míče. Díky jednoduchému pravidelnému cvičení s válcem lze získat volný, svobodný a bezbolestný pohyb, krásné držení těla a sebevědomý postoj, zlepšit sportovní výkon, dynamiku, sílu, vytrvalost a funkčnost.

 

 

 
298
299012982990
Značky

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem