INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Doplňková mřížka ke sprše "rázová vlna"

13 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
690 Kč    
Značka Hidriatika, Rusko
Kategorie Masážní sprcha přislušenství
 
Trysková mřížka pro léčivou a rehabilitační masáž
 
Rázová vlna je akustickou vlnou, která přináší vysokou energii do bolestivých míst. Tato energie urychluje proces hojení, regenerace šlach a měkkých tkání. Rázová vlna snižuje bolesti, zlepšuje prokrvení tkání. S pomocí tryskové mřížky rázová vlna docílíte stejného efektu. 
 
 Indikace terapie rázovou vlnou 
 
- ortopedické problémy (patní ostruha, tenisový loket, zranění kostí, vazů, svalů, bolest Achillovy šlachy, umělé klouby, ploché nohy atd.) 
- neurologická onemocnění  
- celulitida (stehna , břicho, předloktí)- otoky a lokální tuková ložiska- stavy po traumatech nebo chirurgických operacích 
- ochablost, ztráta barvy (tonus) kůže- přebytek kůže na stehnech, hýždích, v předloktí (například po náhlé ztrátě hmotnosti) 
 
 
Kontraindikace: kardiostimulátor, nádory v postižené oblasti, infiltrace v postižené oblasti, těhotenství, věk do 16 let.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.