Přívěšky ze šungitu

Šungitové přívěšky v sobě nosí energii použitých kamenů. Je známo, že v šungitu je velká ozdravující energie, která pozitivně působí na různé lidské neduhy. Je to módní doplněk a amulet zároveň.

Většina přívěšku je na textilní povoskované šňůrce/provázku, kterou, budete li chtít, můžete vyměnit za řetízek nebo za něco jiného.

Každý kamínek je originál, proto se může nepodstatně lišit svým tvarem od vzorku na obrázku.

Přívěšky jsou ploché (kroužek, srdceovál, řez, donut, aj.), objemové (kolečko, tetraedr, krystal, kamínek, aj) a přívěšky v kovu (větvička, Veronika, Marie, "Z", aj)

AMULETY a TALISMANY

Život je nepředvídatelný, je plný náhod, náhodných vlivů, událostí, příležitostí i katastrof.
Od počátků civilizace lidé se snaží budoucnost předvídat, náhody ukočírovat, přesílit, ochránit se před neštěstím.
Tomu účelu slouží amulety a talismany, které doprovázejí lidstvo už od dob pradávna.

Amulet je předmět, který má svou magickou silou chránit svého nositele před zlými silami (nemocemi, pohromami, působením  nižších energií vitálního původu, apod.). Užívání amuletů se pevně pojí s vírou v ochrannou moc určitých věcí – kamenů, magických znaků (např. Květ života), tvarů posvatné geometrii (pyramida, kruh, koule, merkaba aj.)

Talisman má nosit štěstí, přitahovat dobré vlivy.

Je známo, že panika, strach, pocit nejistoty, neschopnosti a bezradnosti, napětí, očekávání  něčeho zlého přitahují neštěstí, neblahé náhody, oslabují  imunitní odolnost, fyzické a psychické zdraví.

Amulet ze šungitu může vám pomoci uklidnit se, ziskat vnitřní pocit bezpečí, větší sebejistotu, důvěru v sebe, svoje tělo.

Doporučuje se v soustředění, tichu a samotě vypovědět amuletu vlastními slovy to, co od něj očekáváte. Amulet se má nosit neustále při sobě. Nikomu ho nepujčujte a nedávejte do ruky.

 
129
3781129378
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem