INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

L-COMPLEX H-TECHNOLOGY

L-Complex H-Technology je přípravek složený ze třech levotočivých aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie.

L-Complex H-Technology je potravinový doplněk, poskytující tělu stavební materiál pro snadnou syntézu oxidu dusnatého (NO) v potřebných koncentracích.
Oxid dusnatý (NO, kysličník dusnatý) je náším přirozeným pomocníkem pro řešení širokého spektra zdravotních potíží.

NO je nepřetržitě produkován endotelem cév (vrstva buněk pokrývající vnitřní stěny cév) a svoji důležitou funkci má na úrovni téměř všech systémů organismu, dýchací systém nevyjímaje. V roce 1992 byl oxid dusnatý vyhlášen časopisem Science molekulou roku. A v roce 1998 obdržel Louis Ignarro společně s Robertem F. Furchgottem a Feridem Muradem Nobelovou cenu za fyziologii a lékářství za objev mnohostranných léčivých účinků NO.

 

 
219
563012195630
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.