INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

L-Complex H-Technology 200 kapslí

112 hodnocení
 

Preparát pro nápravu zdraví L+Complex H-Technology v kapslích. 200 ks. Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG 

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
1 249 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

L+Complex H-Technology - přípravek pro NO terapie v kapslích, 200 kapslí

L+Complex H-Technology je přípravek složený ze třech aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie.Tyto složky poskytují tělu stavební materiál pro snadnou syntézu oxidu dusnatého (kysličníku dusnatého, NO) v potřebných dle aktuálního stavu zdraví koncentracích.

AKTUÁLNÍ INFORMACE!

V období epidemií chřipky a koronaviru už při samotném nebezpečí infekcí je velmi důležité vytvořit tělu podmínky pro boj s případným onemocněním.

Jelikož biologickým terčem koronaviru je epitel dýchacích cest a nejčastějším následkem je zápal plic, podíváme se, jaké obranyschopné mechanismy těla můžeme aktivovat a jak můžeme pomoci dýchacímu systému čelit nemoci a minimalizovat její případné následky.

Jednou z fyziologických reakcí  organismu na onemocnění dýchacích orgánů  je zvýšení  produkci oxidu dusnatého (NO). NO je nepřetržitě produkován endotelem cév a svoji důležitou funkci má na úrovni téměř všech systémů organismu, dýchací systém nevyjímaje.

Oxid dusnatý napomáhá imunitní obraně respiračního traktu, spouští přirozenou zánětlivou odpověď organismu:
- aktivuje odumírání abnormálních a poražených infekcí buněk;
- zvyšuje produkci hlenu;
- aktivuje kmitání řasinek epitelu sliznic, což zabezpečuje mechanické čištěni - odvod (odkašlávání) hlenu a s ním i zachycených nečistot (toxinů, bakterií, virů, prachových částic, odumřelých buněk).
- Vysoké koncentrace NO jsou pro bakterie a viry toxické, tlumí jejích množení, aktivují interferon γ, který má antivirotické vlastnosti.
- NO má také bronchodilatační účinky (rozšíření stažených, zúžených průdušek) a prokazatelně snižuje tlak v plicnici, zpomaluje destrukci plicní tkáně a zlepšuje prognózu uzdravení.
Při terapii akutních i subakutních plicních hypertenzních stavů se pro dosažení nutně vysokého množství NO dokonce používá inhalace.

Přímá měření koncentrace NO ukazuje, že jeho tvorba v zdravých plicních cévách je za normálních okolností malá. Při zápalu plic, astmatu, virových a dalších onemocněních tělo koncentrací NO fyziologicky zvyšuje.

Aby organismus byl schopný produkci oxidu dusnatého v dostatečně vysokých koncentracích, je třeba mu pomoci dodáním potřebných pro syntézu NO látek.  Nejjednodušší způsob nabízí preparát  L-Complex H-Technology vyvinutý na základě objevu Louisa Ignarro, Roberta Francisa Furchgotta a Ferida Murada, nositelů Nobelové ceny za medicínu, právě za objev mnohostranných účinků NO.
L-Complex H-Technology, přípravek složený ze třech aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie, je potravinový doplněk, poskytující tělu stavební materiál pro snadnou syntézu nutného množství oxidu dusnatého.

V naši nabídce je L+Complex H-Technology ve dvou provedeních – v kapslích a v prášku. Jeho účinky mohou byt podporované zvýšeným přísunem vitamínů, minerálů, biologicky aktivních látek a vody. Doporučují se v první řadě vitamíny C, B6, B12, E, vápník a hořčík. V nabídce jsou výhodné balíčky.

Plicím také prospějě vzdát se diety a zahrnout do svého jídelníčku tučnější jidlo. Prospěšná je také dýchácí gymnastika.


 
L+Complex H-Technology Vám může pomoci při následujících potížích:

vysoký krevní tlak
LDL (špatný) cholesterol
angíau pectoris
cukrovka
prevence infarktu a mrtvici
erektivní dysfunkce
vředy
myopatie
močová inkontinence
infekce různého charakteru a rozsahu
Alzheimerová choroba
zánětlivá onemocnění
roztroušená skleróza

Lze očekávat, že zlepšením stavu celého kardiovaskulárního (krevního oběhového) systému, včetně vlásečnicových cévek - zlepšením prokrvování všech systémů a orgánů organismu dojde i ke zlepšení kondice všech vnitřních orgánů, včetně stavu pohybového aparátu (klouby, svaly, páteř, záda).

Dávkování
Základní dávkování je 8 kapslí denně - 2x denně po 4 ks.
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Zapít vodou.
Nekombinovat s léky na ředení krve.
 
Balení 200 kapslí. Při základním užívání vystačí jedno balení na 25 dnů  (sáček 100 g L-Complex v prášku stačí cca na 16 dnů).
Doporučujeme využívat nejméně dva-tři měsíce bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin alfa-ketoglatarát (AKG), želatinová kapsle, protispékavá látka stearan hořečnatý rostlinného původu.
Účinné látky v DDD (8 kapslí): L-Arginin - 3200 mg, L-Citrulin malát - 520 mg, L-Ornitin AKG - 280 mg.
 
Je-li endotel dobře vyživován, produkuje optimální hladinu NO a krev může bez překážek proudit a vyživovat srdce i ostatní orgány a systémy organismu.
Následky při nedostatku NO v těle
Vlivem stárnutí buněk, nezdravou životosprávou, nemocí, jedovatým prostředím, případně genetickými předpoklady atd. dochází k nedostatečné produkci NO. Tím vzniká nejen nedostatečná odolnost vůči vnějšímu prostředí, ale i v samotném těle se může vytvořit nový mikroorganismus, tělu škodící. 
Nedostatkem signálních molekul NO, narušením jejich činnosti tak, že neplní svou funkci - vysílání konkrétních zpráv, biologických signálů regulujících buněčnou činnost jsou omezeny až vyloučeny příkazy tělu ke správnému vykonávání svých funkcí. To vede k závažným omezením, narušením - narušováním činnosti orgánů  (srdce, plíce, játra, ledviny, žaludek, genitálie). 
 
Tento negativní proces lze zvrátit podáním přípravku, který zajišťuje dostatečnou tvorbu NO.
Za tento objev obdržel jeho autor Dr. Louis J. Ignarro v roce 1998 Nobelovu cenu za medicínu. Jeho kniha Program ANO NO je k dostání v našem eshopu.
Pravidelným užíváním preparátu L+Complex H-Technology se aminokyseliny přetváří v organismu na NO, jehož molekuly zajišťují rozšiřování a zpružňování cév, postupné rozpouštění usazenin a krevních sraženin v cévách a zamezení jejich tvorby.
Dochází tak k lepšímu prokrvování a prokysličování celého těla - všech jeho orgánů a systémů - a tím i k přirozenému samouzdravovacímu procesu organismu.
 
Spolu s dodržováním zásad zdravého životního stylu je tak možno řešit i potíže - nemoci, které se dosud jevily jako neřešitelné. 
 
 
 
VIDEO:
http://ulozto.cz/live/xbZwtFu4/uvodni-proslov-2-mp4
http://ulozto.cz/live/x43pskJN/pripady-pacientu-1-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x4WGZDi1/pripady-pacientu-2-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x3R56yQ6/stredni-cast-1-mp4
 
L-complex na Festivalu Evolution 2017 v Praze :
Link na pořad o L-Complexu natočený TV Mozaika www.youtube.com/watch?v=9Z4pq1vuLoY
  

Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 1.část


Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 2.část


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.