Program ANO NO. Dr. Louis J. Ignarro

20 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Skutečný zachránce života. Konec srdečním chorobám. Práh, Praha, 2005, ISBN: 978-80-7252-113-6  váz., 200 stran

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 226 Kč
Ušetříte 7 Kč (–3 %)
219 Kč
Značka Práh
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 

Překlad z angl. originálu NO More Heart Disease
Autor: Dr. Louis J. Ignarro
 
Dr. Louis J. Ignarro,
je americký farmaceut a biochemik, nositel Nobelovy ceny za  fyziologii a lékařství za rok 1998.  Obdržel ji za vyjasnění role oxidu dusnatého - NO jako látky ovlivňující nervový systém hladkého svalstva a zdravé fungování všech systémů a organů v těle.
Oxid dusnatý  působí při regulaci krevního toku v každé části organizmu. Proto ho nazývají molekulou kardiovaskulárního zdraví.


Z knihy Program Ano NO se dozvíte:
Hlavní funkce NO v tělě:
- Oxid dusnatý – přirozený zázračný kardiovaskulární lék.
- Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk
- U osob s mírným až těžkým diabetem může oxid dusnatý zabránit řadě běžných, ale závažných komplikací.
- NO má také zásadní význam ro fungivání paměti, protože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací.
- Jako neurotrasmiter zvyšuje prokrvování genitálijí a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce. (Objevy Dr.Ignarra v této oblasti vedly ho pak k vývoji léku Viagra).
- NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plátů v cévách.
 
Stačí malé množství NO, abyste využili jeho vynikající léčebné vlastnosti, ale většina lidí ho nevyprodukuje tolik, aby tělo mohlo hladce fungovat. K nedostatečné produkci NO dochází, když je endoteliální tkáň (vrstva buněk pokrývající vnitřní stěnu cev) poškozena stářím, nezdravou životosprávou, nemoci, jedovatým prostředím nebo genetickými předpoklady. Vaše tělo je pak náchylné ke každé nemoci.
 
Dr. Ignarro sestavil program na zvýšení odolnosti kardiovaskulárního systému vůči stárnutí, který spočívá v udržování čistého a pružného krevního řečiště pomocí zvýšené produkce NO v těle.
 
Kniha Program Ano NO je psaná jasným, živým, srozumitelným jazykem.  O složitých procesech v těle dr. louis Ignarro vypráví jednoduše ale nevynechává nic podstatného. Kniha je zajímavá jak pro odborníky tak i pro laickou veřejnost, poskytne Vám spoustu zajímavých znalosti a dovednosti o Vašem vlastním organismu, které bude moci ihned uplatnit v praxi.  
 
Program není náročný, při jeho dodržování není nutné zásadně měnit životní styl. Zahrnuje užívání potravinových doplňků ke stimulaci produkce NO, vitamínů, dále stravu obsahující potraviny podporující NO a nenáročný cvičební program. 
 
Poté, co kniha Program Ano NO vyšla i v českém jazyce, zvedl se velký zájem o praktické uplatnění NO terapii.
 
Takovým potravinový doplňkem je preparát L-Compex H-Technology, který je k dostání v našem eshopu. Jsou k mání i další doplňky stravy, které Dr. Ignarro doporučuje - Vitamín C, další vitamíny a minerály, aj.  
Tak můžete ihned využit jeden z největších objevů moderní medicíny a zlepšit svůj zdravotní stav.
 
Dr. Ignarro popisuje svoje zkušennosti s léčbou celý řady nemocí:

vysoký krevní tlak
LDL (špatný) cholesterol
angína pectoris
cukrovka
předcházet infarktu a mrtvici
erektivní dysfunkce
vředy
myopatie
močová inkontinence
infekce různého charakteru a rozsahu
Alzheimerova choroba
zánětlivá onemocnění
roztroušená skleróza aj.

Lze očekávat, že zlepšením stavu celého kardiovaskulárního (krevního oběhového) systému, včetně vlásečnicových cévek - zlepšením prokrvování všech systémů a orgánů organismu dojde i ke zlepšení stavu pohybového aparátu (klouby, svaly, páteř, záda) a zlepšení kondice všech vnitřních orgánů. Viz http://www.tvojezdravi.eu/l-complex/l-complex-h-technology-100-g