L-Complex H-Technology 6x 100 g + MSM 100 g

37 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Výhodný balíček - 6x Preparát pro nápravu zdraví L-Complex H-Technology + dárek: MSM, 100g 

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 5 693 Kč
Ušetříte 63 Kč (–1 %)
5 630 Kč
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
Položka byla vyprodána...
 

6x L-Complex H-Technology, 100g + 1x MSM, 100g zdarma - vhodná a výhodná kombinace

L-Complex H-Technology je čistě přírodní přípravek rostlinného charakteru ve formě prášku. Dík svému složení tří aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru, umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století - terapii NO - oxidu (kysličníku) dusnatého, oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu.
 
MSM  (biologický aktivní síra) je vhodným doplňkem NO terapii.
 
Dr.Ignarro objevil, že terapií NO lze úspěšně řešit i takové potíže, které se dosud jevily jako neřešitelné.  Více v kníze Dr. L. Ignarra Program ANO NO. Skutečný zachránce života. Konec srdečním chorobám 

Dávkování L-Complex H-Technology v prášku:
Základní dávkování je 2 x denně 2-3 g = 1 čajová lžička. Dávkování lze upravit dle potřeby. 

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG. Účinné látky v DDD (4g): L-Arginin - 3200 mg, L-Citrulin malát - 520 mg , L-Ornitin AKG - 280 mg.
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle na lžičku. Je možné tento hořký prášek rozpustit nejlépe ve vodě (1 dl) ochucené limetkou či citrónem, případně ještě zapít. 
Balení
100 g sáček. Při základním užívání vystačí jeden sáček cca na 16 dnů. Doporučujeme využívat nejméně dva-tři sáčky bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.
 
 


MSM čili Metylsulfonylmetan (methylsulfonylmethane)
je sloučenina síry, obsahující 34% elementární síry, která se používá jako doplněk stravy ve formě bílého krystalického prášku bez zápachu. MSM je zdrojem biologicky aktivní síry, nejlépe vstřebatelné formy síry.
Síra v organismu
Jde o čtvrtou nejpočetnější minerální látku v těle, z níž se vyrábějí aminokyseliny (L-methionin a L-cystein), které jsou zodpovědné za několik velice důležitých tělesných funkcí: tvoří flexibilní vazbu mezi proteiny ve vašich vlasech, kůži, kloubech, šlachách, chrupavkách.
 
Kromě toho síra umožňuje potlačovat projevy alergií, přispívá k detoxikaci organismu, podílí se na syntéze inzulínu, heparinu, nezbytná pro tvorbu kolagenu, usnadňuje normální buněčnou aktivitu.
 
Tak MSM jako zdroj síry podporuje správnou funkci kloubů, zvyšuje jejich flexibilitu a pohyblivost, zmírňuje záněty a bolesti, tlumí svalové křeče.
Proto je MSM doporučován lidem, trpícím artritidou a jinými nemocemi kloubů.
MSM  má příznivé účinky na pokožku, vlasy, nehty, nervovou soustavu, celkový vzhled. Je součásti složení všech potravinových doplňků proti stárnutí a pro zdraví a krásu. Často bývá označována jako,, přírodní minerál krásy ".

Složení: Metylsulfonylmetan (MSM) 100%

Balení: 100 g,  v prášku 

Dávkování:  cca 1 g (1/5 - 1/6 čajové lžičky)  2 krát denně rozmíchejte ve vodě a vypijte. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle.  Doporučená denní dávka: 2000mg. V případě velké bolesti a zdravotních obtíží se dávky zvyšují až na 3000 mg za den.

Účinné látky v DDD (2000mg): Metylsulfonylmetan (MSM) 2000mg (referenční výživová hodnota není definována)


 
L-Complex H-Technology a MSM je velice vhodnou kombinací !
Doprava a platba ZDARMA