INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

L-Complex H-Technology 100 g

129 hodnocení
 

L-Complex H-Technology v prášku. Preparát pro posílení zdraví a prevenci zdravotních problémů

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
939 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

L-Complex H-Technology - přípravek pro NÁPRAVU ZDRAVÍ

L-Complex H-Technology je čistě přírodní přípravek složený ze třech aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie. Tyto složky poskytují tělu stavební materiál pro snadnou syntézu oxidu dusnatého (kysličníku dusnatého, NO) v potřebných koncentracích.

L-Complex H-Technology můžeme považovat za přirozený způsob korekce chyb v chodu organismu.

O blahodárných účincích oxidu dusnáteho (NO) na činnost jednotlivých orgánů a systémů organismu a na naše zdraví jako celek se můžete dozvědět z knihy Program ANO NO. Skutečný zachránce života. Konec srdečním chorobám  od amerického farmaceuta a biochemika Dr.Louisa J. Ignarra. V roce 1992 byl oxid dusnatý vyhlášen časopisem Science molekulou roku. A v roce 1998 obdržel Louis Ignarro společně s Robertem F. Furchgottem a Feridem Muradem Nobelovou cenu za fyziologii a lékářství právě za objev mnohostranných léčivých účinků NO. Také byly získány poznatky o syntéze NO v endotelu cév z L-argininu a rozpracován základní program na zvýšení produkce NO v těle na úroveň, kdy může krev bez překážek proudit a vyživovat srdce i ostatní orgány a systémy organismu.

Aby organismus byl schopný produkovat oxid dusnatý v dostatečně vysokých koncentracích, je třeba mu pomoci dodáním potřebných pro syntézu NO látek.  Nejjednodušší způsob nabízí preparát  L-Complex H-Technology vyvinutý na základě objevu Dr. Ignarra.

V naši nabídce je L-Complex H-Technology ve dvou provedeních – ve formě prášku a v kapslích. Jeho účinky mohou byt podporované zvýšeným přísunem vitamínů, minerálů, biologicky aktivních látek a vody. Doporučují se v první řadě vitamíny C, B6, B12, E, hořčík.

Dávkování
Základní dávkování je 2 x denně 2-3 g = 1 čajová lžička. Dávkování lze upravit dle potřeby. 
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Je možné tento hořký prášek rozpustit ve vodě (1 dl) ochucené limetkou či citrónem, případně ještě zapít. 
Nekombinovat s léky na ředění krve.
 
Balení
100 g sáček. Při základním užívání vystačí jeden sáček cca na 16 dnů.
Doporučujeme využívat nejméně dva-tři sáčky bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG. Účinné látky v DDD (4g): L-Arginin - 3200 mg, L-Citrulin malát - 520 mg , L-Ornitin AKG - 280 mg.

 
Odkazy na zdroje:

VIDEA:
http://ulozto.cz/live/xbZwtFu4/uvodni-proslov-2-mp4
http://ulozto.cz/live/x43pskJN/pripady-pacientu-1-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x4WGZDi1/pripady-pacientu-2-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x3R56yQ6/stredni-cast-1-mp4

Co dokáže NO pro naše zdraví: http://prima.iprima.cz/porady/ocima-josefa-klimy/38-epizoda
 
L-complex H-Technology na Festivalu Evolution 2017 v Praze :
Link na pořad o L-Complexu natočený TV Mozaika www.youtube.com/watch?v=9Z4pq1vuLoY

Prednáška o NO (oxid dusnatý) v Košiciach 15.12.2018:
Čast 1: https://www.youtube.com/watch?v=7rwSRmjux00&t=0
Část 2: https://www.youtube.com/watch?v=8UnyXoXxtek&t=23s

Rozhovor s RNDr. Vladimírem Hricikem, CSc. v časopisu Meduňka č. 7/2019 

Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 1. část


Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 2. část


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.