L-Complex H-Technology 100 g

212 hodnocení
 

L-Complex H-Technology v prášku.Doplněk stravy pro dobrou kondici a prevence zdravotních problémů

Dostupnost Skladem (>5 ks)
939 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

L-Complex H-Technology - doplněk stravy pro dobrou kondici A PEVNÉ ZDRAVÍ

L-Complex H-Technology je doplněk stravy složený ze třech aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru a za pomoci moderní sofistikované technologie. Tyto složky poskytují tělu stavební materiál pro snadnou syntézu oxidu dusnatého (kysličníku dusnatého, NO) v potřebných koncentracích.

V roce 1992 byl oxid dusnatý vyhlášen časopisem Science molekulou roku. A v roce 1998 obdržel Louis Ignarro společně s Robertem F. Furchgottem a Feridem Muradem Nobelovou cenu za fyziologii a lékářství právě za objev mnohostranných léčivých účinků NO. Také byly získány poznatky o syntéze NO v endotelu cév z L-argininu a rozpracován základní program na zvýšení produkce NO v těle na úroveň, kdy může krev bez překážek proudit a vyživovat srdce i ostatní orgány a systémy organismu.

Aby organismus byl schopný produkovat oxid dusnatý v dostatečně vysokých koncentracích, je třeba mu pomoci dodáním potřebných pro syntézu NO látek.  Nejjednodušší způsob nabízí preparát  L-Complex H-Technology vyvinutý na základě objevu Dr. Ignarra.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací.

V naši nabídce je L-Complex H-Technology ve dvou provedeních – ve formě prášku a v kapslích. Jeho účinky mohou byt podporované zvýšeným přísunem vitamínů, minerálů, biologicky aktivních látek a vody. Doporučují se v první řadě vitamíny C, B6, B12, E, hořčík.

Dávkování
Základní dávkování je 2 x denně 2-3 g = 1 čajová lžička. Dávkování lze upravit dle potřeby. 
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Je možné tento hořký prášek rozpustit ve vodě (1 dl) ochucené limetkou či citrónem, případně ještě zapít. 
Nekombinovat s léky na ředění krve.
 
Balení
100 g sáček. Při základním užívání vystačí jeden sáček cca na 16 dnů.
Doporučujeme využívat nejméně dva-tři sáčky bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG. Účinné látky v DDD (4g): L-Arginin - 3200 mg, L-Citrulin malát - 520 mg , L-Ornitin AKG - 280 mg.

 

Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 1. část


Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 2. část