L-Complex H-Technology 100 g

114 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Preparát pro nápravu zdraví L-Complex H-Technology v prášku. Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG 

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
939 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie L-COMPLEX H-TECHNOLOGY
 

L-Complex H-Technology - přípravek pro NO terapie

Dodejte tělu to, co mu s přibývajícím věkem a stresem chybí!

NO terapii můžeme považovat za léčbu zásahem do tzv. vnitřního lékaře, tedy do systému, který sám v určitých mezích koriguje chyby v chodu organismu. Tento vnitřní lékař může rezignovat při trvalém stresu, po velkých traumatech - fyzických či psychických.

L-Complex H-Technology je čistě přírodní přípravek rostlinného charakteru ve formě prášku. Dík svému složení tří aminokyselin (L - Arginin báze, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG) v určitém poměru, umožňuje uplatnit v praxi jeden z největších objevů moderní medicíny z konce minulého století oceněného v roce 1998 Nobelovou cenou za medicínu - terapii NO - oxidem (kysličníkem) dusnatým.
 
Touto terapií lze úspěšně řešit:

vysoký krevní tlak
LDL (špatný) cholesterol
angínu pectoris
cukrovku
předcházet infarktu a mrtvici
erektivní dysfunkci
vředy
myopatie
močovou inkontinenci
infekce různého charakteru a rozsahu
Alzheimerovu chorobu
zánětlivá onemocnění
roztroušenou sklerózu 

Lze očekávat, že zlepšením stavu celého kardiovaskulárního (krevního oběhového) systému, včetně vlásečnicových cévek - zlepšením prokrvování všech systémů a orgánů organismu dojde i ke zlepšení kondice všech vnitřních orgánů, včetně stavu pohybového aparátu (klouby, svaly, páteř, záda).

Dávkování
Základní dávkování je 2 x denně 2-3 g = 1 čajová lžička. Dávkování lze upravit dle potřeby. 
 
Způsob užívání
Kdykoliv - před, při i po jídle. Je možné tento hořký prášek rozpustit nejlépe ve vodě (1 dl) ochucené limetkou či citrónem, případně ještě zapít. 
Nekombinovat s léky na ředění krve. Vhodné doplnit MSM a vitamíny ze skupiny B-komplexu.
 
Balení
100 g sáček. Při základním užívání vystačí jeden sáček cca na 16 dnů.
Doporučujeme využívat nejméně dva-tři sáčky bez přestávky, nebo do odeznění řešených potíží.

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG. Účinné látky v DDD (4g): L-Arginin - 3200 mg, L-Citrulin malát - 520 mg , L-Ornitin AKG - 280 mg.
 
Co je NO - oxid (kysličník) dusnatý?
Je to plyn, který se mj. přirozeně vyskytuje v lidském těle a významně pozitivně ovlivňuje zdraví celého organismu. Tvoří se hlavně v endotelu (vrstva buněk pokrývající vnitřní stěny cév).
Funkce NO v lidském organismu
Je-li endotel dobře vyživován, produkuje optimální hladinu NO a krev může bez překážek proudit a vyživovat srdce i ostatní orgány a systémy organismu.
Následky při nedostatku NO v těle
Vlivem stárnutí buněk, nezdravou životosprávou, nemocí, jedovatým prostředím, případně genetickými předpoklady atd. dochází k nedostatečné produkci NO. Tím vzniká nejen nedostatečná odolnost vůči vnějšímu prostředí, ale i v samotném těle se může vytvořit nový mikroorganismus, tělu škodící. 
Nedostatkem signálních molekul NO, narušením jejich činnosti tak, že neplní svou funkci - vysílání konkrétních zpráv, biologických signálů regulujících buněčnou činnost jsou omezeny až vyloučeny příkazy tělu ke správnému vykonávání svých funkcí. To vede k závažným omezením, narušením - narušováním činnosti orgánů  (srdce, plíce, játra, ledviny, žaludek, genitálie). 
 
Co dělat?
Tento negativní proces lze zvrátit pomocí terapie NO - podáním přípravku, který zajišťuje dostatečnou tvorbu NO.
Za tento objev obdržel jeho autor Dr. Louis J. Ignarro v roce 1998 Nobelovu cenu za medicínu. Jeho kniha Program ANO NO je k dostání v našem eshopu.
 
Jako vysoce účinný přípravek se v praxi ukázal a potvrzuje přírodní preparát v prášku, složený z aminokyselin rostlinného původu, který po pětiletém vědeckém bádání a dvouleté praxi je evidentně svými účinky bezkonkurenční - L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY.

Jeho pravidelným užíváním se aminokyseliny přetváří v organismu na NO, jehož molekuly zajišťují rozšiřování a zpružňování cév, postupné rozpouštění usazenin a krevních sraženin v cévách a zamezení jejich tvorby.
Dochází tak k lepšímu prokrvování a prokysličování celého těla - všech jeho orgánů a systémů - a tím i k přirozenému samouzdravovacímu procesu organismu.
 
Spolu s dodržováním zásad zdravého životního stylu je tak možno řešit i potíže - nemoci, které se dosud jevily jako neřešitelné. 
 
Odkazy na VIDEA:
http://ulozto.cz/live/xbZwtFu4/uvodni-proslov-2-mp4
http://ulozto.cz/live/x43pskJN/pripady-pacientu-1-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x4WGZDi1/pripady-pacientu-2-mp4
http://www.ulozto.cz/live/x3R56yQ6/stredni-cast-1-mp4
 
L-complex H-Technology na Festivalu Evolution 2017 v Praze :
Link na pořad o L-Complexu natočený TV Mozaika www.youtube.com/watch?v=9Z4pq1vuLoY

Prednáška o NO (oxid dusnatý) v Košiciach 15.12.2018:
Čast 1: https://www.youtube.com/watch?v=7rwSRmjux00&t=0
Část 2: https://www.youtube.com/watch?v=8UnyXoXxtek&t=23s

Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 1. část


Prednáška o NO ( oxid dusnatý ) v Košiciach 15.12.2018. 2. část


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.