Doplňková mřížka ke sprše pro čištění pleti

19 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
690 Kč
Značka Hidriatika, Rusko
Kategorie Masážní sprcha přislušenství
Položka byla vyprodána...
 
Trysková mřížka pro čištění obličeje
 
S pomocí tryskové mřížky čištění pleti můžete provádět účinné čištění obličeje a krku. Jde o jemnější variantu nástavce pro rázovou vlnu.
 
Během procedury se z povrchu odlupují odumřelé kožní buňky, odstraňují se zánětlivé elementy (komedony), stimuluje se krevní oběh a látková výměna v pokožce, což vede k normalizaci mazových žláz. 
 
Čištění ústí mazových žláz vede ke snížení velikosti pórů.Účinně vyhlazuje pokožku.Snižuje množství zánětů.Čištění tváře touto tryskovou mřížkou vede k odstranění skvrn a jizev po akné. 
 
Při použití této masáže změknou mastné zátky, pokožka se uvolní. S pomocí této tryskové mřížky očistíte pleť maximálně efektivně. 
 
Indikace pro čištění pleti:• porézní pleť, rozšířené póry na obličeji,• přítomnost komedonů,• uhrovitá vyrážka, čištění obličeje s akné• mastná, smíšená, uvadlá pleť• snížený tonus( pružnost) a turgor (napětí) pleti. 
 
Kontraindikace k čištění obličeje: vřídkovité onemocnění pokožky obličeje (furunkuly) v akutním stavu, ekzémy, opary, epilepsie.NEPOUŽÍVEJTE mýdlo a další čisticí prostředky. 
 
U lidí se suchou pokožkou po prvním použití může tato masáž vyvolat zvýšený pocit suché pleti. Je třeba vypít ihned po masáži 2-3 šálky čaje nebo přírodní vody a použít vhodný krém. 
 
Po 5-6 ošetřeních suchá kůže zmizí. A s nárůstem příjmu bílkovin ve stravě se může zlepšit svalová vrstva obličeje, což je nejspolehlivější způsob jak předejít předčasnému stárnutí obličeje.
 
Čištění by mělo být provedeno ve směru toku lymfy.Nepoužívejte pro masáž nohou, přední stranu krku, hrudníku.Protože se jedná o „měkčí" variantu tryskové mřížky „rázová vlna" řiďte se pravidly pro použití této tryskové mřížky.