Vážení zákazníci, drazí přátelé, Kvůli zahraniční služební cestě veškeré objednávky došlé v období od 10.5. do 22.5.2021 budou expedovány až v pondělí 24.5. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 3% na celý nákup. Slevový kód: KVETEN Děkuji za pochopení! Irina

Doplňková mřížka ke sprše pro limfatickou masáž

17 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
690 Kč    
Značka Hidriatika, Rusko
Kategorie Masážní sprcha přislušenství
 
Speciální doplňková trysková mřížka pro lymfodrenáž
 
Lymfomasáž pomáhá obnovit rovnováhu vody a solí v těle, zlepšuje žilní a kapilární krevní oběh, pomáhá zbavit se křečových žil a nadváhy, pomáhá snižovat celkové procento tuku v krvi, zlepšuje metabolismus tkání a pomáhá k odstranění otoků. Zbaví Vás stagnujících tekutin v těle. Aktivuje obranyschopnost organismu, přispívá ke zvýšení úrovně imunity a výrazně zvyšuje odolnost proti virovým chorobám.
Hydromasáž touto tryskovou mřížkou provádějte vleže kolmo ke směru pohybu masáže ( linie tryskové mřížky a linie masážních pohybů tvoří kříž).
Jednotlivé tahy provádějte pomalu, mějte trpělivost, výsledek stojí za to.
 
Kontraindikace: Nemoc srdce, ledvin, hyperfunkce štítné žlázy, vysoký krevní tlak 
Upozornění: Pokud trpíte bakteriálním nebo virovým onemocněním nepoužívejte tuto masážní metodu. Rozprouděný lymfatický systém by roznesl škodlivé látky po celém těle.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.