Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Kvůli možnosti OSOBNÍHO ODBĚRU volejte 602 958 123. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Doplňková mřížka ke sprše pro podvodní masáž

15 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
690 Kč
Značka Hidriatika, Rusko
Kategorie Masážní sprcha přislušenství
Položka byla vyprodána...
 
Trysková mřížka pro podvodní masáž
Tato tryska se používá jako doplněk pro sprchování pro ruční podvodní masáže. Metoda ruční podvodní masáže kombinuje účinky termálních lázní a masáží. Teplá koupel uvolňuje svaly, což vám umožní hlouběji působit na tkáň. Podvodní masážní sprcha způsobuje výraznější zarudnutí kůže, zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, a tím i výživu tkání, stimuluje metabolismus a podporuje rychlé vstřebávání zánětlivých ložisek.
 
Indikace pro podvodní masáž: úrazy pohybového ústrojí, onemocnění periferního nervového systému, křečové žily, obezita, onemocnění prostaty.
 
Optimální vzdálenost - 12-15 cm od těla. Vynechte oblast srdce! 
Optimální úhel proudu vody  - 30-45 ° k povrchu těla,
masáž provádějte pomalým pohybem od periferií směrem ke středu.
 
Podvodní masáž používejte denně nebo obden po dobu 15-45 minut. 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.