Hydromasážní sprcha, barva slonová kost

34 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 7
 
Dostupnost Skladem (5 ks)
2 789 Kč    
Značka Hidriatika, Rusko
Kategorie Léčivá masážní sprcha
 
Díky revolučnímu vynálezu ruského vědce ing. Alexejeva, který spočívá v speciální konstrukci trysek, můžete proměnit svou koupelnu ve špičkové SPA během několika vteřin.
 
Velká sada obsahuje jednu základní mřížku (s 19tí otvory) a dvě (!) doplňkové tryskové mřížky s 61 otvory a dodatečně s 13 otvory, která je určená pro použiti v domácnostech se sníženým tlakem vody ve vodovodu. Malá sada neobsahuje speciální mřížku pro snížený tlak vody.
Se sprchou můžete mít vždy po ruce osobního maséra. Můžete kdykoliv provádět účinnou, cílenou a příjemnou masáž celého těla nebo jednotlivých problémových partií s použitím rozmanitých masérských technik, obohacených o působení tepla, chladu nebo střídání teploty a všeobecně známých léčivých účinků vody.
Při kůrovém použití podle speciálně rozpracovaných metodik Vám sprcha pomůže vyléčit celulitidu, křečové žily, tenzní bolesti hlavy, aj. Zároveň udělá Vaší pokožku zdravou a pružnou, pomůže se zbavit přebytečných tuků a poskytne Vám možnost relaxace a znovunalezení harmonie těla. Máte možnost „spláchnout“ ze sebe stres a napětí.
 
Další výhody:
- Sprcha je vhodná pro každou koupelnu. Jednoduše se namontuje na Vaši sprchovou hadicí namísto běžné hlavice. Funguje i při sníženém tlaku vody ve vodovodu.
- Šetří spotřebu vody (je skoro dvakrát šetrnější než běžná!), saponátů a kosmetických prostředků. Sprcha zaručuje nejen důkladné čištění ale i dokonalý peeling celého těla a obličeje.
- Na spoustu potíží poskytuje okamžitý efekt. Používání je jednoduché a neomezené (dle potřeby). Poskytuje možnost reflexní jehličkové masáže celého těla (něco jako celoplošný aplikátor Kuzněcova "na mokro").
 
Ačkoli tento produkt není lékařským výrobkem, může být použít při rehabilitaci. Další informace najdete na stránce www.lott.cz.
 
Doporučujeme: 
Koupelnové zástěny nebo závěsy, které při sprchování budou zabraňovat rozstříkání vody po koupelně.