Přívěšek z elitního šungitu výprodej

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

SLEVA !!! Energetický přívěšek. Neopracovaný kousek elitního šungitu s kovovým ouškem na šňůrce 

Dostupnost Skladem (2 ks)
158 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Přívěšky ze šungitu
 

Přívěšek z elitního šungitu. Každý kus je jiný, má nepravidelný tvar a měl by sloužit jen jedné osobě. Jde o výprodej posledních kusů, které disponují všemi  vlastnostmi, ale nejsou hezké rozměrově nebo tvarově

Elitní šungit,  je velmi vzácnou formu šungitu vzniklého metamofózou. Má výrazný kovový lesk, antracitovou barvou, nerovný, lasturovitý lom. Obsahuje 90- 98% uhlíku s extrémně vysokým obsahem fullerenů. Nešpiní. Je to mineralogická rarita. Těží se ručně za obtížných podmínek. Zásoby elitního šungitu na Zemi jsou velmi omezené.

Přívěšek z elitního šungitu může být účinným amuletem.

Je známo, že panika, strach, pocit nejistoty, neschopnosti a bezradnosti, napětí, očekávání  něčeho zlého přitahují neštěstí, neblahé náhody, oslabují  imunitní odolnost, fyzické a psychické zdraví.

Amulety z elitního šungitu mají chránit svého majitele proti nezdarům, nemocím, nákaze, nepřejícím osobám, negativním energiím, apod. Jsou velice silné a účinné, dodávají energie, sebejistotu a sebedůvěru, posiluji vlastní Já, vyrovnávají nálady, pomáhají ziskat vnitřní pocit bezpečí.
Jejich jedinou nevýhodou jsou dost ostré hrany úlomků.

Doporučuje se v soustředění, tichu a samotě vypovědět amuletu vlastními slovy to, co od něj očekáváte. Amulet se má nosit neustále při sobě. Nikomu ho nepujčujte a nedávejte do ruky.

Na některých přívěškách jsou dost zřetelné rezavé skvrny (není to vada, ale vlastnost elitního šungitu).

Při výběru přívěšku zkuste popsát (do poznámky), co by se Vám líbilo, budu se snažit podle možnosti! vybrat pro Vás ten nejlepší :)