Vážení zákazníci, drazí přátelé, Kvůli zahraniční služební cestě veškeré objednávky došlé v období od 10.5. do 22.5.2021 budou expedovány až v pondělí 24.5. Jako poděkování za Vaši trpelivost můžete uplatnit slevu 3% na celý nákup. Slevový kód: KVETEN Děkuji za pochopení! Irina

Mýdlová kytice Máky

4 hodnocení
 

Trvanlivá dekorace - mýdlová kytice Vlčí máky

Dostupnost Skladem (1 ks)
530 Kč    
Kategorie Tipy na dárky
 

Kytice vlčích máků – voňavá dekorace.

Mýdla jsou vyráběná ručně. Základem je glycerinová mýdlová hmota SLS free (viz obrázek 4.) špičkové kvality značky Forbury. Při výrobě mýdla se používají potravinářská nebo speciální antialergická barviva a aroma (příklad viz obr.5.).

Mýdla mají vynikající výraznou, ale nevtíravou květinovou vůni.

Celková výška kytici Máky - cca 20 cm, průměr 20 cm. Hlavní dominantou jsou máky červených odstínů, které doplňují umělé kytičky a zeleň. Celková váha s květináčem - cca 350 g.

Mýdlové květy a kytice jsou originálním krásným dárkem pro každou příležitost. Pořiďte si domů nějakou krásnou kytici a každý pohled na ni vám zaručeně zvedne náladu! Kytice vytvoří u vás doma dokonalou atmosféru. Je vhodná jako barevná a voňavá dekorace nejen do koupelny, ale do ložnice nebo obýváku. může se hodit na provonění prádla apod.

Na fotografích vidíte několik variant - celočervená kytice, s modrou chrpou anebo s jedním fialovým mákem. Můžete si výbrat, která se Vám líbí více a uvést to do poznámky k objednávce,

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.