Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Kvůli možnosti OSOBNÍHO ODBĚRU volejte 602 958 123. Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Aplikátory na platně dárková sada

15 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Sada aplikátorů Kuzněcova v dárkovém balení. Dva aplikátory na platně - D1 velký 38 x 68 cm - na celá záda a A1 malý 19 x 35 cm

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 200 Kč    
Značka Iplikátor
Webová stránka značky iplikator.sk
Kategorie Aplikátor Iplikátor Kuzněcova
 

Darkový set dvou aplikátorů Kuzněcova na řezném platně - velký (38 x 68 cm) na celá záda od krku až ke kostrči + malý (19 x 35 cm) cestovní.

Aplikátor Kuzněcova (iplikátor, podložka Kuzněcova) se používá pro bodovou masáž:

- pro zvýšení práceschopnosti a odolnosti proti únavě; 
- pro zlepšení krevního oběhu;
- pro normalizace spánku a odstranění nervozity, úzkostí a stresu;
- pro zvýšení sexuální aktivity a potencí;
- proti bolesti hlavy, migrénu; 
- proti kašli a nachlazení;pro redukce přebytečného tuku, celulitidy, zlepšení elastičnosti a tonu pokožky, hubnutí - na celou plochu zad a na problémová místa;
- proti bolestem svalů a páteře Aplikátor se přikládá celoplošně a přímo na problémová místa.

Všeobecné doporučení pro použití aplikátoru Kuzněcova:
Pro povzbuzeni, tonizaci, energetizaci, při těžkém ranním vstávání: 
krátkodobá aplikace na celou plochu zad - 1 až 5 minut ;
Pro uvolnění, zklidnění, při únavě, nervozitě a nespavostí - před spaním: 
použití delší než 10 minut (lze na něm i usnout); 
Pro odstraňování bolestí a léčbu: používejte kombinací ležení na aplikátoru (působení na celou plochu zad) a několikanásobné přitlačování aplikátoru na místo projekcí bolestí po dobu 30 - 45 vteřin, s pauzou cca 15 vteřin. Opakujte dokud bolest nezmizí.

Aplikace několikanásobně zvyšuje účinnost mastí, balzámů apod. na bolesti zad, svalů a kloubů. Nanášet ihned po aplikaci aplikátoru.
 
Ostrá píchavá bolest od jehliček aplikátoru se pociťuje jen zlomek minuty. Vydržte chvilku !  
Bolest a ztuhlost svalů ustoupí, a následuje příjemný pocit uvolnění a tepla. 
 
Aplikátor je schválen certifikátem ES, je vyráběn v EU v souladu se směrnicí 2002/95/ES. Plastové dotykové body jsou z netoxického materiálu.

K léčení zdravotních obtíží je třeba komplexní, celostní přístup. Pro prevenci a léčbu bolesti kloubů, šlach, svalů a páteře nejlepších výsledků se dosahuje kombinací vnějšího a vnitřního působení. Doporučujeme užívání speciálních potravinových doplňků. V naší nabídce:  Kloubní výživa FLEX JOINT GOLD - ideální kombinací sedmi účinných látek vyvinutých pro dosažení maximální péče o pohybový aparát. 
 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.