Tvůrci křídel

3 hodnocení
 

Tvůrci křídel
Projekt The Ancient Arrow
Úžasný příběh objevu časové schránky uložené přes tisíc let ve stěně kaňonu..

Lott, 2004, ISBN 80-903193-8-6, 309 str. brož. Doprodej

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 270 Kč
Ušetříte 20 Kč (–7 %)
250 Kč
Kategorie KNIHY
Položka byla vyprodána...
 

Nehledejte jméno ani fotografie autora teto knihy, protože její autorství se připisuje zástupcům pokročilé civilizaci kosmických bytostí-tvořitelů, které se jmenují Tvůrci křídel (WingMakers)

S celým obsahem materiálů Tvůrců křídel se můžete seznámit v angličtině na webových stránkách www.wingmakers.com, nebo s jejích značnou častí na http://sweb.cz/wingmakers v českém jazyce.
Předkládaná kniha zveřejňuje asi jednu třetinu originálního textu a je prvním a jediným knižním vydáním těchto pozoruhodných materiálů. Zásluhou překladatele díla pana Jana Kalety jsme získali laskavé svoleni na vydaní této verzi v knižní podobě od Tvůrců křídel…

Je to úchvatný příběh v napůl detektivním, napůl sci-fi žánru o tom jak v jednom ze vzdálených kaňonů v Novém Mexiku byla objevená záhadná jeskyně, vyhloubena v obrovském přírodním skalním útvaru a skládající se z dvaceti čtyř komor s propojovacími chodbami. Uvnitř se našly nádherné nástěnné malby (náhled - na obálce knihy), zvláštní, zašifrované hieroglyfy a optický disk s digitálním záznamem, jenž odolávají zkoumání jedné z nejmocnějších a neutajovanějších bezpečnostní organizací na zemi. Objev, který byl pojmenován podle lokality „Ancient Arrow“ (Starý Šíp), vypadal ve mnoha ohledů jako stvořený cizí, neznámou ale velice pokročilou civilizací zřejmě mimozemského původu a tak se mu začalo říkat „Mimozemská časová schránka“. Po dlouhé a namáhavé práci z rozluštěním její záhad vyšlo najevo že objev představuje poselství jenž pochází z období o nějakých 750 let později, tedy z naší budoucnosti, zanechané pro nás Tvůrci křídel a skládající se z filosofických a vědeckých textů, hudby, maleb, poezii a úvodu do kultury a původu jejich tvůrců.

Tvůrci křídel se prezentují jako nejstarší a proto jedna z nejvyspělejších ras humonoidního původu ve Vesmíru, spolustvořitele lidstva komunikující s lidmi přibližně jedenáct tisíc let, a zároveň jeho budoucí verze, jejíchž cílem je pomocí několika následujícím generacím vyvinout na zemi globální kulturu, sjednocený systém filosofie, vědy a umění, připomenout lidstvu jeho cíl a vzájemné propojení s obyvateli širšího vesmíru, sdílejíc své poznání o Prvotním zdroji.

Zde najdete variantu odpovědi skoro na všechny hlavní otázky, které zajímají metafyzický nebo filosofický naladěnou veřejnost: o vzniku a předurčení lidstva, o mimozemšťanech a jiných civilizacích, o cestách vývoje naší planety, o Učitelích a prorocích, o Lásce, o cestování v čase, o roce 2012, o záhadách DNA a mnoha dalších.

Možná ani není důležité věřit či nevěřit tomuto příběhu, protože, jak říká jeho hlavní hrdina „víra tvoří pouze svět věřícího“. Také má malou důležitost to, jestli se ten příběh odehrál tak, jak je tady popsán, nebo úplně jinak a jestli jsou Tvůrci křídel realitou. Proto nepospíchejte s odhalením a s ukvapenými závěry. Ať už je stvořil kdokoli, jeho dílo bez pochybu je hodno času a úsilí na trpělivé prozkoumání.

Na obrazkách nástěnné malby Tvůrců křídel nalezené v jeskyni.

 

Výprodej posledních kusů knih nakl. Lott  z dávno rozebraných nákladů, které již běžně v knihkupectvích nenajdete. Některé knihy mají kosmetické vady typu: zažloutlý papír, nepatrně ošupaná obálka. Jedná se o knihy, které byly jako ukázkové v knihkupectví