SLEVA. Pyramida šungitová 10 cm Leštěná, kaz

Neohodnoceno
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Šungitová pyramida, základna 10 x 10 cm ± 2mm, leštěná, SLEVA z důvodu KAZU.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 1 388 Kč
Ušetříte 900 Kč (–64 %)
488 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Šungitové pyramidy
 

Výprodej poškozených nebo rozbitých pyramid za zlomek ceny. Jde o ulomené růžky nebo praskliny. Nehledě na viditelné vady, pyramidy zachovají většinu svých vlastnosti

Pyramida 10x10 cm má z jedné strany odštípnutou špičku  (viz obr.). Pyramida je jinak v naprostém pořádku, další ulomení nehrozí.

Zakoupením berete na vědomí charakter kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

 

Šungitová pyramida je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu).

Šungitové pyramidy se používají na odstranění GPZ a záření televize, počítače, mikrovlnné trouby apod. Odborníky potvrzují, že se jím šungitová pyramida prokázala jednoznačně jako nejlepší pro řešení silného vlivu podzemních pramenů a tektonických poruch. Dochází k odlehčení prostředí a k neutralizaci škodlivého charakteru geomagnetického, ale i elektromagnetického pole v okolí.

Možnosti využití šungitu proti elektromagnetickému záření vyplývají ze zvláštností jeho struktury a chemického složení (díky čemuž našel šungit široké uplatnění při výrobě speciálních ochranných panelů, stínicích omítek, Faradayových buněk atd.). A v kombinaci s pyramidálním tvarem, který účinek šungitu ještě zesílí, jde o téměř ideální řešení, co se silnými elektromagnetickými poli, nebo vodními zónami udělat.

Patogenní zóna může být příčinou dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu.Stačí aby ve vašem pokoji stála šungitová pyramida a váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Nepříjemné působení elektromagnetických polí se odstraní. I kdyby se nesnížíla měřitelná velikost pole, vyhladí se jeji charakter, přestane být pro živý organismus tak destruktivně disharmonický. 

Čím větší je šungitová pyramida, tím větší je šíře a sila jeji vlivu.Šungitová pyramida o velikosti 10 x 10 cm stačí pro jakkoliv velký pokoj. Pyramida musí být vždy orientovaná podle světových stran.
 
Existují způsoby harmonizaci těla, psychiky a dokonce i léčení za pomoci šungitové pyramidy.
Postavte pyramidu na stůl, přesně srovnejte její strany podle kompasu a postavte se z její severní strany.
Položte ruku na stůl tak, aby mezi pyramidou a  vašimi roztaženými prsty byla vzdálenost nejvýše 1 centimetr. Dívejte se přímo na plochu před vámi a snažte si představit, jak z vrcholku pyramidy vystupuje pulsující paprsek, který proniká hluboko do vašeho těla, až k nemocnému orgánu.
Jestliže teplo, které vychází z pyramidy, nepocítíte, můžete položit pravou ruku na plochu pyramidy a levou na nemocnou oblast těla. Takto se mezi vámi a pyramidou vytvoří přímý kontakt a  začnete čerpat energii, která pročistí vaše zablokované energetické dráhy.
Dýchejte klidně, rytmicky.
Jestli se objeví stísněný pocit, ihned práci skončete.
K dosažení optimálního výsledku je obvykle zapotřebí 10-20 minut.
Nejvhodnější je pracovat s pyramidou ráno, hodinu po snídani, nebo večer do 19 hodin. Později na vás může tato dávka stimulující pyramidální energie působit tak, že strávíte bezesnou noc.

Velké šungitové pyramidy jsou silné zářiče vhodné pro léčitele a terapeuty ale i ostatní jedince, kteří mají zkušenosti s prací s energiemi.