Pyramida šungitová 9 cm Leštěná kaz

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Vyprodej poškozených pyramid! Pyramida šungitová, základna 9 x 9 cm.  Leštěná

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 1 200 Kč
Ušetříte 452 Kč (–37 %)
748 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Šungitové pyramidy
 

Výprodej poškozených nebo rozbitých pyramid za zlomek ceny. Jde o ulomené růžky nebo praskliny. Nehledě na viditelné vady, pyramidy zachovají většinu svých vlastnosti

Tato nádherná velká leštěná pyramida se vyznačuje jedinečnými kresby. Bohužel, má nepatrný kaz na spodní hraně o velikosti cca 2x3 mm (viz obr. 3), který není vidět a nikterak neovlivňuje ani jeji vzhled, ani jeji vlastnosti.

Šungitová pyramida je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu).

Šungitové pyramidy se používají na odstranění GPZ a záření televize, počítače, mikrovlnné trouby apod. Odborníky potvrzují, že se jím šungitová pyramida prokázala jednoznačně jako nejlepší pro řešení silného vlivu podzemních pramenů a tektonických poruch. Dochází k odlehčení prostředí a k neutralizaci škodlivého charakteru geomagnetického, ale i elektromagnetického pole v okolí.

Možnosti využití šungitu proti elektromagnetickému záření vyplývají ze zvláštností jeho struktury a chemického složení (díky čemuž našel široké uplatnění při výrobě speciálních ochranných panelů, stínicích omítek, Faradayových buněk atd.). A v kombinaci s pyramidálním tvarem, který jeho účinek ještě zesílí, jde o téměř ideální řešení, co s tak silnými elektromagnetickými poli, nebo vodními zónami udělat.

Patogenní zóna může být příčinou dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu.Stačí aby ve vašem pokoji stála šungitová pyramida a váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Nepříjemné působení elektromagnetických polí se odstraní. I kdyby se nesnížíla měřitelná velikost pole, vyhladí se jeji charakter, přestane být pro živý organismus tak destruktivně disharmonický. 

Čím větší je šungitová pyramida, tím větší je šíře a sila jeji vlivu.Šungitová pyramida o velikosti 9 x 9 cm stačí pro jakkoliv velký pokoj. Pyramida musí být vždy orientovaná podle světových stran.
 
Existují způsoby harmonizaci těla, psychiky a dokonce i léčení za pomoci šungitové pyramidy.
Postavte pyramidu na stůl, přesně srovnejte její strany podle kompasu a postavte se z její severní strany.
Položte ruku na stůl tak, aby mezi pyramidou a  vašimi roztaženými prsty byla vzdálenost nejvýše 1 centimetr. Dívejte se přímo na plochu před vámi a snažte si představit, jak z vrcholku pyramidy vystupuje pulsující paprsek, který proniká hluboko do vašeho těla, až k nemocnému orgánu.
Jestliže teplo, které vychází z pyramidy, nepocítíte, můžete položit pravou ruku na plochu pyramidy a levou na nemocnou oblast těla. Takto se mezi vámi a pyramidou vytvoří přímý kontakt a  začnete čerpat energii, která pročistí vaše zablokované energetické dráhy.
Dýchejte klidně, rytmicky.
Jestli se objeví stísněný pocit, ihned práci skončete.
K dosažení optimálního výsledku je obvykle zapotřebí 10-20 minut.
Nejvhodnější je pracovat s pyramidou ráno, hodinu po snídani, nebo večer do 19 hodin. Později na vás může tato dávka stimulující pyramidální energie působit tak, že strávíte bezesnou noc.