SLEVA. Pyramida šungitová 4 cm Leštěná

26 hodnocení
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 3
 

SLEVA! Vyprodej poškozených pyramid! Šungitová pyramida, základna 4 x 4 cm. Leštěná. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 226 Kč
Ušetříte 106 Kč (–46 %)
120 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Šungitové pyramidy
 

Vyprodej poškozených pyramid! Leštěná šungitová pyramida o vel. základny 4 x4 cm. Jde o ulomené růžky nebo praskliny. Nehledě na viditelné vady, pyramidy zachovají většinu svých vlastnosti

Šungitová pyramida je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru (pyramidy) a přírodního minerálu (šungitu).

Šungitové pyramidy se používají na odstranění GPZ a záření televize, počítače, mikrovlnné trouby apod. Odborníky potvrzují, že se jím šungitová pyramida prokázala jednoznačně jako nejlepší pro řešení silného vlivu podzemních pramenů a tektonických poruch. Dochází k odlehčení prostředí a k neutralizaci škodlivého charakteru geomagnetického, ale i elektromagnetického pole v okolí.

Možnosti využití šungitu proti elektromagnetickému záření vyplývají ze zvláštností jeho struktury a chemického složení (díky čemuž našel šungit široké uplatnění při výrobě speciálních ochranných panelů, stínicích omítek, Faradayových buněk atd.).

Patogenní zóna může být příčinou dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu.Stačí aby ve vašem pokoji stála šungitová pyramida a váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Nepříjemné působení elektromagnetických polí se odstraní. I kdyby se nesnížíla měřitelná velikost pole, vyhladí se jeji charakter, přestane být pro živý organismus tak destruktivně disharmonický. 

Čím větší je šungitová pyramida, tím větší je šíře a sila jeji vlivu.

Šungitová pyramida o velikosti 4 x 4 cm má okruh působení 4 až 4,3 m, čili dosah minimálně 2 m.

Pro odrušení záření počítače, televize atd. umístěte šungitovou pyramidu před monitorem nebo jiném zdrojem záření. Pyramida musí být vždy orientovaná podle světových stran.

Leštěné a neleštěné šungitové pyramidy se energetický neliší. Na harmonizaci prostředí, odrušení gpz apod. můžete použit jak leštěnou, tak i neleštěnou pyramidu.Na úpravu vody jsou neleštěné pyramidy o něco účinnější.
 
Příprava a použití pyramidální šungitové vody.

Šungitovou pyramidu (4x4 až 5x5 cm) postavte na dno skleněné lahve o obsahu 3 litrů, nalijte pitnou vodu, a láhev s vodou postavte na světlé místo na 48 – 72 hodin. Poté je voda připravena k vnějšímu i vnitřnímu použití. Vhodná je kombinace šungitové pyramidy se štěrkem.
Při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat. K ozdravně léčebným účelům doporučujeme pít pyramidální vodu třikrát denně po 100-150 g, bez ohledu na to, kdy jíte. Je zaznamenáno blahodárné působení této vody na celý organismus: zlepšuje se celkový stav, odstraňuje se nervové napětí, je pociťován příliv sil a energie. Terapie touto vodou má rychlejší účinky než působení samotné pyramidy.
Vynikající výsledky má používání šungitové vody v kosmetice: ošetřovaná pokožka se čistí, napíná, drobné vrásky se vyhlazují, mizí uhry a vřídky. Ztrácejí se lupy, znatelně se zlepšuje kvalita vlasů. Výsledky některých výzkumů ukazují, že i předčasně zešedivělé vlasy mohou nabýt své původní barvy.

Neleštěný nebo neopracovaný šungit má sytou šedou až šedočernou barvu, leštěný má barvu černou. Světlejší odstíny šedé poukazují na to, že to šungit není. Základní tmavošedá hmota šungitu je protkána drobnými bílými žilkami (křemen), místy jsou pozorovatelná zrna pyritu a drobné póry. U leštěných výrobků oni vypadají jako skvrny, praskliny či mapy na lesklém černém povrchu.