Přívěšek z elitního šungitu Velký tromlovaný

15 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Energetický přívěšek.Tromlovaný kousek elitního šungitu s kovovým ouškem na šňůrce

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
190 Kč    
Značka Karélie
Webová stránka značky sungit.cz/karelie/
Kategorie Přívěšky ze šungitu
 

Přívěšek z elitního šungitu opracovaný. Vypadá jako kus meteoritu přilétlého z vesmíru, jako kdyby jeho povrch ošlehaly plameny.

Tamblování (tromlování) je zpracování surových kamenů, polodrahokamů, drahokamů a hornin v rotačních a vibračních strojích (tamblerech, tromlech, tumblerech) do formy valounků (tzv. tromlů). Takové kamínky nemají ostré hrany, nemají rezavé skvrny, ale jsou meně lesklé než neopracované kousky elitního šungitu.

 Každý kus je jiný, má nepravidelný tvar a měl by sloužit jen jedné osobě.

Elitní šungit,  je velmi vzácnou formu šungitu vzniklého metamofózou. Má výrazný kovový lesk, antracitovou barvou, nerovný, lasturovitý lom. Obsahuje 90- 98% uhlíku s extrémně vysokým obsahem fullerenů. Nešpiní.
Amulety a talismany z elitního šungitu jsou velice silné, dodávají energie, sebejistotu a sebedůvěru, posiluji vlastní Já, vyrovnávají nálady, ochraňují před negativními vlivy a nezdary.
Je to mineralogická rarita. Těží se ručně za obtížných podmínek. Zásoby elitního šungitu na Zemi jsou velmi omezené.

Při výběru přívěšku zkuste popsát (do poznámky), co by se Vám líbilo, budu se snažit podle možnosti! vybrat pro Vás ten nejlepší :)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.