Collagen Premium Marine - Hydrolyzovaný rybí kolagen, 1kg

82 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Marine Collagen Premium - Hydrolyzovaný kolagen z Atlantické tresky v prášku, 1 kg

Dostupnost Skladem (1 ks)
784 Kč    
Značka Natural Nutrition
Kategorie VITAMÍNY MINERÁLY
 

Collagen Premium - Hydrolyzovaný kolagen z Atlantické tresky ve formě prášku, mořský (rybí) kolagen. Velké balení 1 kg:

- Vysoce kvalitní a čistý kolagen bez obsahu přidaných aromat, barviv, příchutí, konzervantů a GMO (geneticky modifikovaných organismů).
- Vysoká biologická dostupnost kolagenu, vynikající vstřebatelnost a okamžitá rozpustnost;
- Mořský (rybí) kolagen obsahuje zejména kolagen typu I, který je svou podstatou stavebním materálem pro pokožku.
- Chuťově příjemný, bez nepříjemného rybího zápachu;
- Krásná pleť a silné pojivové tkáně. Vhodný pro seniory, ženy, fyzicky aktivní lidi.  Užívání je vhodné i během nízko kalorických redukčních diet.
 
Dávkování: Dva krát denně promíchejte 1 čajovou lžičku (5g) ve vodě. Doporučuje se používat na prázdný žaludek a večer.
Kolagen může být také smíchán se šťavou, omáčkou, jogurtem, tvarohem apod.    
 
Doporučená denní dávka: 10 g (dvě čajové lžičky)  
 
Složení: Hydrolyzovaný mořský kolagen 100%.

Mořský kolagen, známý i pod názvem rybí kolagen, je protein extrahovaný z kostí nebo kůže studenovodních ryb, nejčastěji z lososů nebo tresky.
Jedinečné složení a struktura mořských kolagenových peptidů přináší celou řadu zdraví prospěšných výhod.  Mořský kolagen se ukázal pro lidský organismus biologicky dostupnějším. Vstřebává se totiž až 1,5krát efektivněji, než  hovězí  nebo prasečí kolagen. Mořský kolagen se skládá z kolagenu typu I, který je důležitou složkou pokožky, kostí, zubů, svalů, šlach, vaziva a fascie. A proto je pro cílené omlazení pleti nutné doplňovat především mořský (rybí) kolagen. 

Collagen Premium Marine je mořský kolagen špičkové kvality. Vyrábí se enzymatickým procesem hydrolýzy a je předběžně rozložen na aminokyseliny s nízkou molekulovou hmotností, což umožňuje jeho optimální absorpci a využití.
 
Collagen Premium Marine je dobrý pro udržování fyzické kondice, pohyblivosti kloubů a svalů a také jako prevence artrózy a známek stárnutí.
 
Je ve formě prášku, který se konzumuje rozpuštěný ve vodě. Prášková forma také dovoluje jeho snadné využití na přípravu domácích pleťových a vlasových masek.
 
 
Upozornění: Collagen Premium Marine - Hydrolyzovaný rybí kolagen není vhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Výživový přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doporučený denní příspěvek by neměl být překročen.  
Alergeny: Ryby.
 
Skladování: Collagen Premium Marine  skladujte na suchém místě mimo přímého slunečního světla při teplotách 6-25 ° C. Nevystavujte mrazu a vlhkost.