INFORMACE O PROVOZU: Vážení zákazníci, drazí přátelé, Nehledě na aktuální mimořádnou situaci OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME a VYŘIZUJEME, jak nejrychleji můžeme. Česká pošta a Zásilkovna fungují naplno a balíčky vám doručí jako obvykle, jak na výdejny, tak na adresu zákazníků v ČR a do zahraničí. V ČR platí, že je výdej zboží a zásilek z eshopů možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Dobírku je možné hradit u Zásilkovny pouze bezkontaktně (kartou). Přeji Vám mnoho trpělivosti a klidu a těším se na Vaše objednávky.

Aplikátor C1 nafukovací na kříž, bavlna

14 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Nafukovací aplikátor na kříž, bavlna, s pumpičkou a suchým zipem

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 119 Kč    
Značka Iplikátor
Webová stránka značky iplikator.sk
Kategorie Aplikátor Iplikátor Kuzněcova
 

Aplikátor Kuzněcova na kříž nafukovací, bavlněný, C1

Tento aplikátor byl vyvinut speciálně pro použití na oblasti kříže/bederní páteře. Nafukovací vložka uvnitř aplikátoru zaručuje přizpůsobení tvaru těla a stejnoměrný tlak na všechny body. Může se používat jak v leže, tak i v sedě, ve stoji a za chůzi. Aplikátor se připevňuje na tělo suchými zipy a nafukuje se pumpičkou.

Místo, kde se bederní páteř mění v křížovou, je snad nejvíce problematické. Zde nejčastěji hrozí tzv. išias a také lidově řečeno „houser“.

Aplikátor Kuzněcova C1 na kříž vám pomůže při jakýchkoliv bolestech dolní části páteře a také:
pro uvolnění po velké námaze
pro zvýšení práceschopnosti a odolnosti proti únavě páteře,
pro zlepšení krevního oběhu,
pro zvýšení sexuální aktivity a potencí,
pro redukce přebytečného tuku a hubnutí. 

Aplikace několikanásobně zvyšuje účinnost mastí, balzámů apod. 
 
Ostrá píchavá bolest od jehliček aplikátoru se pociťuje jen zlomek minuty. Vydržte chvilku ! 
Bolest a ztuhlost svalů ustoupí, a následuje příjemný pocit uvolnění a tepla.
 
Aplikátor je schválen certifikátem ES, je vyráběn v souladu se směrnicí ES. Plastové dotykové body jsou z netoxického materiálu; použitý textil je 100% bavlna.
 
K léčení zdravotních obtíží je třeba komplexní, celostní přístup.

Pro prevenci a léčbu bolesti kloubů, šlach, svalů a páteře nejlepších výsledků se dosahuje kombinací vnějšího a vnitřního působení. Doporučujeme užívání speciálních potravinových doplňků, třeba kolagen, hořčík anebo kloubní výživu FLEX JOINT GOLD - ideální kombinací sedmi účinných látek vyvinutých pro dosažení maximální péče o pohybový aparát. 

Bolest zad v kříži je nevyhnutelným následkem vadného držení těla. Správné držení těla je nejlepší prevencí proti bolesti zad. V tom vám pomohou speciální cvičení. V naši nabídce máme účinné jednoduché cenově dostupné cvičební pomůcky:  masážní válečky, gumové pasy a také knihy na toto téma

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.